İş Bankası Kredi Kart Aidatı Alıyor.

Levent B. |

Kullanmakta olduğum İş Bankası maximum kredi kartıma 45 tl tutarında kart aidatı yansıtıldı. İptali için müşteri hizmetlerini aradığımda iptal kaydınız alındı denildi. Bir kaç gün sonra geri dönüş yapıldı işleminiz gerçekleştirilemiyor denildi. Maximum kredi kartımdan kesilen üyelik aidatı borcumu yasal haklarımı kullanarak geri istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim..

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  15:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi