İş Bankası Kredi Kart Aidatı!

Hakan D. |

08.07.2016 tarihinde bankanıza ait kredi kartımdan üyelik aidatı adı altında 54.00 TL kesinti yapılmıştır. Bankanızın 11 yıllık müşterisiyim. Geçen yıl ya da 2 yıl önce yine üyelik aidatı kesintisi yapıldığında müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaş artık kesinti yapılmayacak diye sisteme not düştüm demişti. Her yıl bu üyelik aidatı takibini yapmaktan sıkıldım. Bankanızla olan ilişkimin devam etmesi temennisiyle. Lütfen hakkım olan 54.00 TL'nin hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  12:59

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi