Ali Alpkan A. Teşekkür Mesajı

İş Bankası talebimi haklı bulup, ücret iadesi gerçekleştirdi. Hızlı dönüş yapıp, kart aidatımı geri ödedikleri için teşekkür ederim.

İş Bankası Kredi Kart Aidatı.

Ali Alpkan A. |

İş Bankası maximiles kartımın hesap özetinde gördüğüm Nisan ayında otomatik olarak çekilen üyelik aidatı adı altında 80 TL'lik ücreti tarafıma iadesini talep ediyorum. Yıllardır müşterisi olduğum ve hizmetlerinde memnun olduğum bankama karşı, gereği yapılmazsa yasal yollara başvuracağımın bilinmesini isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Alpkan A.
  05 Haziran
  17:33

  İş Bankası talebimi haklı bulup, ücret iadesi gerçekleştirdi. Hızlı dönüş yapıp, kart aidatımı geri ödedikleri için teşekkür ederim.

 • 04 Haziran
  09:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi