İş Bankası Kredi Kart Aidat Ücreti Alıyor.

Ahmet T. |

54***** hesap numaralı İş Bankası kredi kartımdan kesilen aidat ücretinin geri ödenmesini talep etmekteyim. İş Bankası'ndan 3 yıl boyunca kredi ödemekteyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  13 Şubat
  10:27

  bana şubede söylenen aynı cümleleri burda da tekrarladılar.ben 3 yıldır iş bankasından kredi ödemesi yapan ve kredi kartı kullanan bir kişiyim.diğer tüm bankalar kart aidat ücretini geri iade etmelerine rağmen iş bankası bana bu çözümü üretmedi.bende kartımı iptal ettirerek başka bir bankaya geçme kararı aldım.

 • 02 Şubat
  12:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi