01 Mayıs 2013

İş Bankası Kredi İçin Oyalıyor!

Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri (ISBN355028802-3647583)‏ numaralı şikayetime yönelik ilgilenilmiş güzel bir cevap aldım. Konuyla ilgili sözü edilen şekilde İş Bankasından kredi için başvurduğumda İstanbul Yeşiltepe şubesindeki bey Kasım ayından beri hep 3 - 4 ay fazla ödemeler yapın düzelir şeklinde oyalıyor, diğer bankalarda şikayetimde ki durumdan dolayı istihbarat red çıkıyor.

İnternet bankacılığından başvurumda şubeye başvurun yanıtı alıyorum. KKB deki bilgilerimde öğrenci mi çalışıyor mu veya ne gibi bilgilerim var bilmiyorum ama gayet net benden hangi belgeler istenilirse vermek ve sözleşme taahhütlerini yerine getirmek üzere ihtiyaç kredisi talep etmekteyim.

Ümit 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön