03 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Yaklaşık bir ay önce İş Bankası Zincirlikuyu şubesinden ihtiyaç kredisi çektim. Banka hesabımda cep telefonu faturam için otomatik ödeme talimatım vardı. Kredi çektikten sonra müşteri temsilcisi bana otomatik ödeme talimatını iptal edebileceğini ve artık bu hesaptan ödemeler bitene kadar senelik hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söyledi. Ancak on beş gün sonra kredi hesabımdan hesap işletim ücreti çekildi.

Artık bir daha İş Bankası'yla çalışmak istemiyorum ve sizi yanlış beyanınızdan dolayı kınıyorum. Size de mecbur değilim, bir sürü banka insanların peşinden koşuyor kredi vermek için. iz insanları saf yerine koyuyorsunuz.

Dursun 29 Okunma

Cevaplar

  • Dursun04 Eylül 2013

    İş bankası bana mail göndermiş, kredimin ilk taksidinin zamanı gelmediği için hesap işletim ücreti kesilmiş. Yazmışlar ya yukarda tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz, buna inanmıyorum, sizi kınıyorum. Neden bana yanlış durum aktarıyorsunuz, neden cezasını ben çekiyorum. BİLEREK TÜKETİCİ MAĞDUR EDİLMİŞTİR, SORUN ÇÖZÜLMEK İSTENMEMİŞTİR. Anlaşılan iş bankasında müşteri memnuniyeti önemli değil, bunu anladım ben. Tüketici arkadaşlara duyurulur.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön