29 Mart 2014

İş Bankası Kredi Dökümanı Çıkarmak İçin 50 TL Para İstedi.

2011 yılında çekmiş olduğum kredim bu yıl bitti. Kesilen masraf bedelini geri almak için dilekçe yazdım. Daha sonra bankaya gidip kredimin dökümanını istedim. Bu dökümanı ancak 50 TL karşılığında vereceklerini söylediler. Sebep olarak da çok başvuru yapıldığını ve bu yüzden böyle bir karar aldıklarını söylediler.

Bugüne kadar da kimseye bu parayı iade etmediklerini de söylediler. Bende bunu duyunca vazgeçip geri döndüm. Ancak döndüğüm zaman anladım ki bu bir caydırma politikasıymış. Aynı amaçla İş Bankası'nın farklı bir şubesine giden tanıdığım kendisinden böyle bir paranın talep edilmediğini söyledi. Ben bu konuyla ilgili kesin bir bilgi istiyorum. Bankanın benden bu parayı alma hakkı var mı yok mu?

Duygu 105 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön