16 Nisan 2014

İş Bankası Kredi Borcumu Kapatmıyor.

2012 yılında 36 ay vadeli İş Bankası İstanbul Ümraniye Santral şubesinden 15.000 tl tüketici kredisi kullandım. 4 ay düzenli ödeme yapıp daha sonra borcumun tamamını Şekerbank Pendik Şubesinden EFT yaptırarak ödedim. Dekontun açıklama bölümüne de kredi borcumun kapatılması diye yazdırdım.

Basında çıkan hesap işlem ücreti alınacak söylentileri üzerine 16/04/2014 tarihinde hesabımı kapatmak için bankaya gittiğimde 5000 bin TL artıda 8000 bin TL' de borcum olduğu söylenince şok geçirdim. Yaklaşık 1,5 yıl önce ödememe rağmen borcun tamamı kapatılmamış, her aylık kesinti yapıldığı söylendi, yaklaşık 3000 TL daha borç çıkarıldı. Bu dekonta açıklama yapmama rağmen borcumu kapatmadılar.

Yazgül 127 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön