21 Haziran 2016

İş Bankası Kredi Başvurusu!

3,5 senedir İş Bankası maaş müşterisiyim 30,000 TL krediye ihtiyacım oldu. Yeni Bosna şubesine Gittim kredi başvurusu için benden imzalı maaş bordrosu ve maaş bordrosunu imzalayanın imza sirkülerini istedi, ben zaten 3,5 senedir İş Bankası'nın maaş anlaşmalı müşterisiyim maaşım zaten İş Bankası'na yatıyor.

Neyin bordrosu, neyin imza sirküleri anlamış değilim ki bu belgeleri de götürsem kredi çıkacak mı o da belli değil. Çünkü hiçbir şekilde kredi kartı kullanmamışım gibi bir sürü şeyler demek ki hiçbir şeklide kredi kartına ihtiyacım olmamış bir de internet sitesinde bir sürü ihtiyaç kredisi reklamları var şaşırdım gerçekten.

Serpil 200 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön