İş Bankası Kredi Başvurum Onaylanmıyor!

Oğuzhan K. |

İş Bankası kredi kartınla üniversitede tanıştım. Üniversitem bitince Bana hiç sormadan normal şahısların kullandığı bana göre yüksek limitli İş Bankası kredi kartı verdiler. Dağ köyünde kaldığım için ve bağ işlerinin yoğun olduğundan dolayı kredi kartı borcumu aksatmışım, hiç bilgilendirmeden veya aramadan beni takibe düşürmüşler, düşesiye kadar bana ulaşamayan banka görevlileri takibe düşüldükten sonra hemen beni aradılar.

Bende kredi kartımın borcunu hepsini yatırdım. Şuan Kütahya'da Rent a Car işinde uğraşıyorum ve takibe düştüğüm için beni mağdur bıraktılar. Kredi çekmek istiyorum ama bu durumdan hiçbir banka kredi vermiyor. Mağdurum , bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  13:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi