Sema T. Teşekkür Mesajı

Şikayetımın olumlu sonuçlanmasından dolayı teşekkür ederim

İş Bankası Konya Şubesi Hesabımdan Hesap İşletim Masrafı Kesilmesi.

Sema T. |

2014 yılı ocak ayında İş Bankası Konya Merkez şubesinden konut kredisi çektim. Kredi için hesap açıldı ve hesabıma zorunlu olarak açılması gerekli diye ek hesap tanımlandı. 11. ayda hesabıma kredi tutarı olan parayı EFT ile gönderdim. Bilgim dışında hesabımdan hesap işletim ücreti olarak 55 TL para kesilmiş ve kredi tutarımın eksik kısmı ek hesabımdan alınmış. Bende İş Bankası Konya Şubesine faks göndererek bu hesabın kredi için açıldığını ek hesabımın kapatılmasını ve kesilen tutarın iadesini talep ettim sonuç elde edemedim. Kesilen paranın yasal olmadığını düşünüyorum. Hesabımdan kesilen paranın iadesini talep ediyorum. Kredi çektiğim için hesap işletim ücretinin kesilmeyeceği söylenmişti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sema T.
  18 Aralık
  16:07

  Şikayetımın olumlu sonuçlanmasından dolayı teşekkür ederim

 • 03 Aralık
  11:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi