27 Ocak 2014

İş Bankası Konut Kredisi Masrafı Alıyor!

İş Bankası Demetevler şubesi neden 2013/1475 esas no ve 2013/2727 karar no'lu mahkeme kararına iki aydır uymuyorsun, lütfen artık oyalamayınız icraya verip masrafımız artsın mı diyorsun?

Gülay 70 Okunma

Cevaplar

  • Gülay 31 Ocak 2014

    çağrı merkezini aradık bir saatte muhatap bulduk oda bize tatmin edici bir cevap vermedi Çağrı merkezi bu konu için oyalama aracı bana yetkili birinin iletişim numarasını verin samimi olduğunuza inanayım saygılar.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön