22 Temmuz 2014

İş Bankası Konut Kredisi Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Gebze Şubesi'nden 2011 yılında kullandığım konut kredisinin 500.-TL tutarındaki komisyon iadesi için Gebze Kaymakamlığı Hakem Heyeti'ne başvurdum. 14.07.2014 tarihinde 1749 no'lu karar lehime çıkmasına rağmen İş Bankası hesabıma iadeyi gerçekleştirmemiştir.

Savaş 347 Okunma

Cevaplar

  • Savaş25 Temmuz 2014

    Başvurduğum diğer banka 2 günde iade işlemini gerçekleştirmiş olup İş Bankası halen iadeyi yapmamıştır. Bilgilerinize sunarım.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön