İş Bankası Komisyon Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Melek H. |

İş Bankası Çemenzar Şubesi 1101-1062270 no'lu vadesiz hesap sahibiyim. Söz konusu hesabımdan 2013 yılına ait 46,49 TL hesap işletim ücreti alınmıştır. Bilgim dışında ve haksız yere alınan bu paranın tarafıma iadesi rica eder aksi halde Tüketici Mahkemesi'ne başvurarak hakkımı sonuna kadar arayacağımı ve dava masraflarını ilgili bankaya yansıtılacağını bildirmek isterim

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  09:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi