18 Eylül 2013

İş Bankası Komisyon!

İş Bankası Aynı Şube çeklerinden masraf almaktadır. Banka ilgili durum için evet alıyoruz bu kanuni hakkımızdır diye cevap yazmıştır.
Hiçbir banka böyle bir masraf kalemini uygulamamaktadır. Müşterisinin halinden anlamayan, piyasa koşullarının tersine hareket eden bankalardan uzak durulmalı diye düşünüyorum.
Evet günümüzde firmalar bankalarla birlikte büyümektedir, ama karşılıklı anlayış ve güven içerisinde. %10 kârlı bir işte 1000TL lik iş yaptığınızı düşünün, 100TL kâr, dolaylı vergilerin %40 a ulaştığı malumunuz; kâr oldu 60TL, -15 TL iş Bankasına kâr 45TL, 6 ay vadeli çalıştığınızı düşünün 1000TL de 6 aylık enflasyon kaybı 35TL, NET KAR 10TL. yani İş Bankası sizden fazla kazandı.

Güldane 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön