17 Mayıs 2013

İş Bankası Kolaylık Göstermiyor!

İş Bankası kredi kartıma yaklaşık 2.500 TL borcum vardı. Bu borcumu aylık 200 TL ile taksit yaptılar. Ödemelerimi yapıyordum ancak bazı durumlardan dolayı 1 ay geciktiğimde taksitlerin iptal olduğunu gördüm. Bankaya 2 aylık taksit tutarını yatırmaya gittiğimde, sistemin yapılandırmayı iptal ettiğini belirttiler. Toplamda yaklaşık 1.800 TL borcum kaldığını ve bu borcun avukata gönderileceğini belirtti İş Bankası yetkilileri. Maalesef hiçbir şekilde yardımcı olmayacaklarını söylediler. Bize de yazık değil mi hep faiz ödeyelim?

İş Bankasından bu borca yönelik bir yapılandırma talebinde bulunuyorum. Aylık 100-150 TL ödeme imkanım var. Bu konuda hassasiyet bekliyorum kendilerinden.

Volkan 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön