İş Bankası KKB Güncelleme!

Mustafa E. |

İş Bankası'ndan KKB kaydımı güncellemesini istiyorum. Ek hesabım sistemde haziran ayından bu yana yasal takip dosyası olarak görülmekte ve KKB raporlarında bu takibin halen açık olduğu bilgisi yer almaktadır. Fakat böyle bir borç olmadığına dair İş Bankası'ndan şubeden borcu yoktur yazısı aldım. Bu yasal takip dosyası açık görüldüğünden kredi başvurusu yapamıyorum. Sizden sadece KKB güncellemesinin yapılmasını ve KKB raporlarından bu dosyanın kapalı olarak güncellenmesini istiyorum. Bakın yanlış anlaşılma olmasın silinemeyeceğini biliyorum sadece KKB raporunun güncellenmesini istiyorum. Bu dosya açık gözüksün istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa E.
  11 Aralık
  13:38

  Bana neden geri dönüş yapmıyorsunuzki anlamadım. Şuana kadar bana dönen olmadı maalesef

 • 10 Aralık
  14:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi