İbrahim A. Teşekkür Mesajı

Sorun ile alakalı güncelleme yapılmış olup hata giderilerek tarafıma bilgi verilmiştir,teşekkürler.

İş Bankası KKB Bildirimi...

İbrahim A. |

Bankanızdan kullanmış olduğum kredi kartı ile alakalı son 2 dönem kredi kartı borcumu ödememe rağmen gecikme bildirimi yapılmış ve KKB puanımın, ödeme performansımın olumsuz etkilenmesine sebep olunmuştur. Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm zaman herhangi bir gecikmenin olmadığı ve kartın aktif kullanıma açık olduğu bildirilmiştir.

Haksız bir şekilde kişi bilgilerinin olumsuz yönde etkilenmesine sebep olduğunuz için sizden şikayetçiyim. Lütfen hatanızı düzeltiniz.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  17 Mart
  13:55

  Sorun ile alakalı güncelleme yapılmış olup hata giderilerek tarafıma bilgi verilmiştir,teşekkürler.

 • İbrahim A.
  29 Şubat
  17:47

  Şikayet ile alakalı çözüm odaklı herhangi bir geri dönüş olmadığı gibi tarafıma bildirim de yapılmamıştır

 • 26 Şubat
  14:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi