21 Ekim 2014

İş Bankası Kişisel Bilgilerin Yanlışlığı!

2013 yılında bankanızda açtırmış olduğum hesap bilgilerinde bir yanlışlık söz konusu. Güncel bilgilerimi vermeme rağmen bana ait olmayan bilgiler kullanılmış olup hiçbir şekilde internetten işlem yapamıyorum.

Sisteminizde kayıtlı olan adres telefon bilgileri bana ait değildir. Bu konuda mağdurum ve herhangi bir yardım söz konusu değil. Bilgileri Atm'den değiştiremiyorum. Şubeye gitmeme de imkan yok çalışıyorum ve izin alamıyorum. Bu konuda artık çözüm istiyorum. Kart bana ait fakat bilgiler benim değil çok saçma.

Nilgün 353 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön