12 Nisan 2013

İş Bankası Keyfi Uygulamalar!

Yaklaşık 6 yıldır İş bankası maksimum kart kullanıyorum onca yıldır kartımdan hiçbir şekilde kart aidatı almayan iş bankası bu yıl değişen kanunlara rağmen kart aidatı kesti. arayıp itiraz etmeme verilen cevap ise kart kullanım performansımın düşük olduğu ve bundan sonraki yıllarda itiraz edilirse alınmayacağı yönündeydi.

Eğer şubeden itiraz edersem ordakilerin inisiyatifine göre iade edilebileceği söylendi. Bu nasıl bir sistemdir bu nasıl bir uygulamadır? Bu işin peşini ne olursa olsun bırakmayacağım. her kullanıcıdan inisiyatifine göre 40 tl kesen bu bankadan hakkımı alıp bir daha da kapısından adım atmayacağım.

Seda 12 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön