06 Mayıs 2013

İş Bankası Kestiği Hesap İşletim Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

İş bankası ile yıllardır yüksek cirolu işlemler yaparak çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Hesap özetimi incelerken 6 aylık periyotlarda 50 liraya yakın hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim. Daha önce bankadaki personel otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyeceğini söylemişti ve bende sözüne inanarak kontrol etmemiştim. Bugüne kadar hiçbir bankaya böyle bir ücret ödemedim.

İş bankasının sözünde durmayarak kestiği bu ücretlerin hesabıma iadesini rica ederim. Aksi halde banka nezdindeki hesabımı ayrıcalıklı hizmet aldığım bankalara taşıyacağım.

Naciye 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön