İş Bankası Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Talha B. |

Hamili olduğum İş Bankası 454****687 no'lu kredi kartından ve 454****2 vadesiz hesabımdan
2013 yılı içerisinde üyelik aidatı ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Kesilen üyelik aidatı ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere
aykırıdır.

Kredi kartımdan üyelik aidatı altında kesilen 40.00 TL'nin ve vadesiz hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti adı altında kesilen 48.00 TL'nin harcamalarım, geri ödemelerim ve banka müşterisi olarak geçirdiğim süre de göz önüne alınarak geri iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  12:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi