İş Bankası Kesinti Yüzünden Mağdur Oldum!

Ramazan Ö. |

Gecen hafta İş Bankası banka kartı hesabıma 20 Türk lirası attım ve bugün benzin almak için bir benzinciye girdiğimde param yetmedi ve o kartta para olduğu için karttan çekin dedim ve birkaç kez denense para çıkmadı ve mağdur oldum. Sonra direkt İş Bankası bankamatik şubesine gittim ve kartın hesabına baktım 19 50 kuruş hesap bilmem ne ücreti kesmişler ve 50 kuruşta bilmem ne ücreti ben bu kartı en az 4 veya 5 aydır kullanmıyorum belkide daha fazla ve benim haberim dahi olmadan benim hesabımdan para çekiyorlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ö.
  20 Kasım
  22:24

  buradan çözüm bulucaz diyip herhangi bir şey yapmayarak ınsanları kandıramassınız... .

 • 20 Kasım
  09:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi