22 Nisan 2013

İş Bankası Kesinti Yapılan Yıllık Aidatının Geri Ödenmesi!

Yaklaşık 2 yıl önce almış olduğum 4543 **** **** 2086 nolu iş'te üniversiteli kredi kartımdan üyelik aidatı olarak nisan ayı 2013 itibari ile 20 tl kesinti yapılmıştır. Halbuki bana kartı verirken öğrenim hayatım boyunca hiçbir kesinti yapılmayacağının sözünü almıştım. Kurumla da bu konu hakkında görüşmem esnasında bu ücretin iade edilmeyeceğini söylediler. Kartı verirken herhangi bir ücret alınmayacağını söyleyen banka şimdi kesinti yaparak biz müşterileri saf yerine koymaktadır.

Bunun üzerine şikayetimi dile getirdim böyle bir ücretin yasa gereği alınmaması gerektiğini ve hesabıma geri ödenmesini talepte bulunmama rağmen cevap olarak bunu hizmet karşılığı kesildiğini öne sürerek tahsil edilmedi.

Fatih 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön