İş Bankası Kesinlikle Yardımcı Olmak Niyetinde Değil!

Bülent Y. |

İş Bankası kartımdaki puanlarımı kullanamadığım ile ilgili Kütahya'da İş Bankası şubelerine gittim.
Kesinlikle yardımcı olmadılar? 08507240724 ü defalarca aradım onlarda yardımcı olmadılar. Puanlarım var fakat kullandırmıyorlar? Şimdi İş Bankası yetkilileri yine 0850 7240 724 nolu numarayı verirler. İi Bankası yetkilileri lütfen dalga geçer gibi bu numarayı vermeyin!

Bu numaradan kesinlikle yardımcı olmadılar. Lütfen bana somut bir çözüm bulun. Derseniz ki puanları kullandırmak istemiyoruz. Zaten hiç hakkınız olmadığı halde sigorta yapıldı diye gösterip, 1000 liramı aldınız. Bunu da istemiyorum ama hakkımı asla helal etmiyorum ama lütfen hiçbir çözüm bulamadığınız 08507240724 'ü vermeyiniz!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi