İş Bankası Kesinleşen Dosya Masrafı İadesi Tarafıma Ödenmiyor.

Hüseyin Y. |

2012 yılında bankanızın Bornova şubesinden kullanmış olduğum, kredinin dosya masrafı iadesi tüketici hakem heyeti tarafından onaylanmıştır. Bu karar 24 aralık'ta alınmış ve yazılmış; yazı 29 aralık'ta şahsıma tebliğ edilmiştir. '' tebliğ tarihinden 15 gün içerisinde, ödeme kararı yerine getirilmediği takdirde icra müdürlüğüne başvurularak ilanlı takip başlatılması gerekmektedir. '' ibaresi bulunmaktadır.

Şayet önümüzde ki günlerde, hakem heyeti kararına uyulmaması durumunda banka hakkında, yasal süreci başlatacağım. Gereğinin yapılmasını, acil bir şekilde kurallara uymanızı aksi takdirde yasal yollardan faiziyle alacağımı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi