21 Aralık 2015

İş Bankası Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum.

Türkiye İş Bankası'ndan araç kredisi çektim. Banka benden tahsis ücreti ve BSMV adı altında 165 TL kesti, bir de 80 TL dosya masrafı var. Bunun tarafıma ödenmesini istiyorum.

Umut 117 Okunma

Cevaplar

  • Umut 24 Aralık 2015

    Sadece e-mail ile cevap veren ve telefon açma gereği bile duymayarak müşterisini elinin tersiyle iten Türkiye İş Bankası'nın bu tavrı hiç hoş değil. Attıkları mailde verdikleri kredi ücretlerinden alınan ücretleri geri veremeyiz açıklaması da şaşırtıcı. ING Bank bu konuda çok hassas davranmış hem telefon ile hem mail ile görüş belirtmiş ve sıkıntıyı anında çözmüştü.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön