İş Bankası Kesilen Ücretler Ve Kart Bilgi Güncellemesi!

Mert A. |

4543******** no.lu İş’te Üniversiteli bankamatik kartımdan 2015/1.dönem hesap işletim masrafı adı altında 4.76 TL ve 2015/1.dönem hesap işletim masrafı adı altında 0.24 TL çekilmiştir. Şuan üniversite öğrencisi olduğum için bankamatik kartımdan ve bağlı bulunduğu kredi kartımdan 45******* herhangi bir şekilde ücret kesilmesini istemiyorum. Sistemlerinizden yenileme
yapılmadığı için düşmüş büyük ihtimal hala daha üniversite öğrencisiyim. İş Bankası Muğla/Milas şubesine giderek öğrenci kimlik kartı fotokopisi çektirdim ve dilekçe yazdırdım, her iki kartımın İş'te Üniversiteli olarak güncellemesini kesilen ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  15:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi