16 Eylül 2015

İş Bankası Kesilen EFT Ücretleri.

Yıllardır eşim ve ben İş Bankası'ndan maaş maaş alıyoruz ve bankacılık işlemlerimizi bu banka ile yapıyoruz. Kurum yetkili sendika ve banka şubesi arasında imzalanan sözleşme gereği yıllardır hiçbir işlem için ücret kesilmiyor. Ama bu yıl yapılan yeni sözleşme ile kesildi fakat itirazlar üzerine sözleşme yenilendi. Aylardır kesilmeyen EFT ücretleri bu ay yine kesilmeye başladı. Müşteri hizmetlerini aradığımda tam 11 dakika bekletilmenin ardından yardımcı olamayız şubenizle görüşün cevabını aldım. 2015 yılında 11 dakika telefonda müşteri bekletmek nasıl bir hizmet anlayışı ise! Kesilen EFT vb. ücretlerin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonra kesilmemesini istiyorum.

Uğur 140 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 01 Aralık 2015

    0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezini aradım ama herkes topu birbirine atıyor bana şube ile görüşmemi söylediler. Yani kısacası İş Bankası bizden EFT ücreti keserek bizi soymaya devam ediyor çözüm üretmediler.

  • Uğur 21 Eylül 2015

    hiçbir çözüm üretmeden ücret almaya devam edeceklerini belirten bir mail gönderdiler.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön