03 Ağustos 2016

İş Bankası Kendi Müşterilerinin Sicillerini Bozuyor!

Kredi taksitleri, kredi kartı ödemeleri ve KMH faiz ödemeleri bir dakika bile geç ödense İş Bankası kurumsal kayıt bürosu'na gecikme bildiriminde bulunuyor ve yapılan gecikme bildirimi ciddi ölçüde KKB puanını düşürüyor.

İnsanlara robot muamelesi yapan İş Bankası'nı şiddetle kınıyorum. İnsanların hastaları veya cenazeleri olabilir, acil durumlar için birkaç gün süre tanınsa (diğer bankalarda olduğu gibi) daha iyi olmaz mı? Yaptığınız bu yanlış uygulamayı herkese duyuracağım.

Abdurrahman 77 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2016

    ’Müşterimiz Sn Abdurrahman Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin ilettiği konuya istinaden kendisine bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • İş Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • Abdurrahman03 Ağustos 2016

    Bu haksız uygulamaya dur demek için Twitter hesabımdaki 25.000 takipçime her gün tweet yollayıp onların da kendi hesaplarında paylaşmalarını sağlayacağım. Türkiye'nin tamamına bu haksız uygulamanızı duyuruyor muyum göreceksiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön