İş Bankası Keçiören Şubesinin İlgisizliği!

Selcan Ü. |

Vefat nedeniyle hayat sigortası iadesini talep ettik. Ancak şube kendilerinin hiçbir işlem yapmadığını ilettiler. Açılan dosyadaki eksik evrakları Anadolu Hayat Emeklilik şubeden talep ettiği halde Şube bu süreçte hiçbir şekilde bizimle iletişime geçmemiş olup bildirimde bulunmamıştır. Anadolu Hayat Emeklilik görüşmeler sonucu şuan tek eksiğin şubenin poliçe asıllarını göndermesi gerektiğini bildirdiler. Şube göndermediği halde 2 kredimiz olmasına rağmen tek bir krediye ait poliçe fotokopilerini verip şubeden göndermiştir. Anadolu Hayat Emeklilik şubenin sadece asıllarını göndereceğini ilettiler. Ancak şube halen işlem yapmadığı gibi eksik evrakla şubeden geri çevirmiştir. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  11:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi