18 Ekim 2016

İş Bankası Kayıp Kart Başvuru!

23 Eylül'de kayıp kart başvurusunda bulundum. 4 iş günü içerisinde kart basılacağı söylendi ama 18 Ekim oldu hala kart yok. 12 Ekim'de arıyorum kart ne oldu diye basım aşamasında aksaklıktan dolayı özür dileriz geçiştirmesi bugün arıyorum.

Hala kart yok diye bana 12 Ekim'de kuryeye teslim edildiği söyleniyor. Kuryeyi arıyorum kart ayın 17'sinde teslim edildi diyor. Basılmayan kartı ayın 12'sinde nasıl teslim etmiş. Bu banka hayret yani. Ödemesi geciken ödemelerim sizin yüzünden kaldı.

Fatih 237 Okunma

Cevaplar

  • Fatih31 Ekim 2016

    Daha öncesinden de belirtmiş olduğum kayıp kart başvurumdan dolayı Mağduriyetim hala giderilemedi. 23 Eylül'de kayıp başvurusunda bulunduğum kartla ilgili banka ile yaptığım görüşmeller sonucu 12 Ekim'de kuryeye teslim edilmiş olduğu 19 Ekim'de genel müdürlük şikayetim üzerine aradı 12 sinde teslim edilen kartın olmadığını kurye firmasına yeni teslim edildiği söylendi ve tarih 29 Ekim hala ulaşan bir kart yok tekrar arıyorum bu sefer daha elime ulaşmamış kartla ilgili 26 ekimde kayıp kart başvurusundan iptal edildiği söyleniyor. Bu nasıl bir senaryo anlamış değilim. Yalan dolan bir banka Millete kredi kartı vermek için elli takla açan banka kartımızı ne zaman teslim edecek acaba. Bugün bile aralığımda kartın 12 ekimde teslim edildiği söyleniyor ama genel müdürlük bunu yalanlıyor. Bir birinden haberi olmayan bir banka yeni kart ta istemiyorum sizden mecvuut hesabından kapatılmasını istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön