İş Bankası Kayıp Çek Karnesi!

Berrin A. |

Kocaeli yarımca şubesinin 20 yıllık müşterisiyim. Halen emekli maaşımı aynı şubeden almaktayım. Bir dönem ticari hesabımda bulunmaktaydı. 15 yıl önce alınmış ve kaybolmuş çek karnesi yüzünden kredi notumda yada ödemelerimde hiçbir problem olmamasına rağmen 10000 liralık ihtiyaç kredime hiçbir inisiyatif kullanmadan olmayan çek karnesi yüzünden başvurumdan tam 4 gün sonra red cevabı vermiş bulunmaktalar. Personel bunun çözümü hakkında hiçbir yol ve çözüm gösterememektedir. Biri sulh mahkemesine başvur diğeri ticaret mahkemesine diyor. Telefon bankacılığınızda konulardan bihaber. İlk işim bankanızla olan tüm ilişkimi kesmek. Personel sanki sadaka dağıtıyor bir afralar tafralar.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  13:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi