İş Bankası Kaybolan Kredi Kartımı Kapatmamakta Kararlı Bir Anlayış.

Sadık D. |

Ben yapılandırmada olan kredi kartımı kaybettim ve müşteri temsilcisi aradım ve yeni kart talebinde bulundum ama bana dedikleri kartınız yapılandırmada olduğu için işlem yapılamamakta ve yeni bir kart açılmamaktadır ve ben kredi kartım olmadan taksitlerimi ödeyemem bankadan öde dediler ve bende çalıştığım yer saat 6 da bırakıyorum ve bankaya yetişemem dedim ama banka hala kararlı kapatmamakta tarafıma geri dönüş istiyorum acil olarak.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık D.
  01 Mart
  13:01

  Ve şu saat itibari ile hala banka tarafından bana geri dönüş yapılmadı otomatik mesaj bırakıyorlar sadece buradan

 • 01 Mart
  09:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi