25 Ekim 2016

İş Bankası Kavuklar Bornova Konut İptal İhtarnamesi.

Altındağ/ İzmir şubesine bağlı 342**394 numaralı kredim iptal edilmiyor. Kavuklargy şirketi bünyesinde "kavuklar bornova" projesine, İş Bankası finansman desteği güveniyle 30/05/2016 tarihinde girmiş bulunmaktayım. Ülke gündemi, şirketin problemli yönetimi ve inşaat işinin devam ettirilmemesi nedeniyle, 27/kasım/2014 perşembe 29188 sayılı resmi gazetede yayımlanmış kanun çerçevesinde "cayma hakkımı" firmaya 07/10/2016 tarihinde noter tasdikli gönderildi. Kanunun 8 maddesi, 2. bendinde "cayma hakkının kullanıldığı bilgisi satıcı tarafından ilgili konut finansmanı kuruluşuna derhal bildirilir" uygulamamaktadır.

Kredi ve konut ödemelerinden vazgeçme beyanıma rağmen, ödemekle yükümlü olduğum kredinin iptal edilmesini önemle arz ederim. Mağduriyetlerin giderilmesi için desteğiniz ricasıyla. ***@gmail.com.

İhsan 182 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön