31 Ocak 2014

İş Bankası Kartımla Harcama Yapılmış.

Ben İş B bankası kredi kartını yaklaşık 3-4 yıldır kullanıyorum. Beni İş Bankası müşteri hizmetleri aradı ve kartımın 3. şahıslar tarafından bilgilerinin çalındığı bu nedenle kartımı iptal edip yeni kart çıkaracaklarını söylediler.Bende görüşme bittikten sonra internet bankacılığından girip harcamalara baktım ve tarafıma ait olmayan Avusturalya parasıyla alakalı bir harcama saptadım. Harcama itiraz formu gönderdim ayrıca İş Bankası sitesinden şikayetimi dile getirdim ama ilgilenen olmadı. Henüz kaç yıldır kredi kartı kullanıyordum ama eğer sorunum çözülmez ise İş Bankasıyla çalışmaya son vereceğim.

Gözde 196 Okunma

Cevaplar

  • Gözde03 Şubat 2014

    Herhangi bir geri dönüş olmadı tüketici haklarına çok yakın zamanda şikayette bulunacağım.Bundan sonraki süreç mahkemede geçicektir.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön