02 Mart 2015

İş Bankası Kartımın Yıllık Aidat Ücretini İptal Ettirmek İstiyorum.

Yıllardır kullandığım kredi kartım için bu ay ki dönem içi hareketlerime 45 TL yıllık kart aidatı eklenmiş. Müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili mail olarak dönüş sağlanacağı bildirildi. Kartımı düzenli kullanıyorum, bir de kart aidat alıyorsunuz.

Aidat almayan bankalarla çalışmak varken bankanızla çalışmanın bir anlamı kalmıyor bu durumda. Lütfen aidatın iptali için gereğini yapın. Ya da mecburen yıllardır kullandığım kartımı iptal ettirmek zorunda kalacağım. Yetkililerin biran önce çözüme kavuşturmalarını rica ederim.

Melih 235 Okunma

Cevaplar

  • Melih03 Mart 2015

    Tekrar dönüş sağladınız fakat yanımdaki iş arkadaşımın kredi kartı yıllık aidatını geçen ay iptal ettiniz benim kartımın aidatını iptal etmiyorsunuz. Adam mı seçiyorsunuz? Bu mudur sizin duyarlı yaklaşımınız ve çözüm buluşunuz? Nerede şeffaflık nerede duyarlılık. Sormaktayım.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön