12 Nisan 2013

İş Bankası Kartımı Kullanıma Açmadı!

02.04.2013 tarihinde bankamatikte unuttuğum bankamatik kartımla ilgili müşteri temsilcisini arayarak kartın atm tarafından yutulduğu kullanıma kapatıldığı ve ilgili şubeye gitmem gerektiği söylendi. 03.04.2013 tarihinde Güneşli Meydan İş Bankası şubesine giderek gerekli işlemleri yaptırdım ve ilgili bankacı kartın kullanıma açıldığını söyledi.

Bugün itibariyle ise kartın hala kullanıma kapalı olduğu görülmekte. Yapılan sorumsuzlukla ilgili tarafıma acil dönüş beklemekte ve ilgili işlemlerin yapılmasını istemekteyim.

Sinan 27 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön