26 Mart 2013

İş Bankası Kartımı İptal Ettirmek İstiyorum!

Şimdiye kadar yaşadığım sorunlar nedeniyle kartımı iptal ettirme kararı aldım. Bankaya gittim dilekçemi yazdım. "İleri tarihlerde herhangi bir borcum oluşur mu acaba ? " düşüncesi ile "bana borcumun olmadığına dair bir belge vermeyecek misiniz ? " diye sordum. Çok saygıdeğer müşteri temsilcimin bana cevabı " o belge için vezneye 35 TL yatırmanız gerekiyor belgeyi istiyor musunuz" oldu.

Hayır iş bankasının kendisiyle çelişkisi yüzünden güvenemiyorum artık bu bankaya. Söz ile sorduğumda borcum yok ama somut bir delil istediğimde bir anda borç oluşuyor. Hem de 35 TL gibi bir rakam. Yasal mı ?

Mehmet 23 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön