İş Bankası Kartımı Daha Ne Kadar Yutacaksınız.

Mert U. |

Para çekmeye bankaya gidiyorum bankamatik hiçbir sebep yokken kartımı yutuyor. Paramı vermiş gibi makbuz veriyor arıyorum iptal ediyorlar. Para lazım diyorum yapabilecek bir şey yok diyorlar 1 hafta sonra kartımın gelebileceğini söylüyorlar. Sisteme ev adresimi yanlış girmişler 3 gün sonra yeniden arayın düzeltelim diyorlar. Yani bir insanın parasını hem kullanıp hem de varlık içinde yokluk çektirmek nedir.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  11:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi