25 Mart 2013

İş Bankası Kartımdan Para Gönderimlerinde Kesilen Para!

Öğrenci belgem'le birlikte İş bankası Ankara aşağı ayrancı şubesine hesabıma her havale yapıldığında kesilen 4 TL'nin iadesi mümkün mü diye öğrenmek için gittim. Ancak şubede ki personel beni azarlayarak gönderen kişi 4 TL fazla göndersin dedi.

Ben 3 yıldır Ankara'da öğrenciyim ve yaklaşık 6 7 aydır İstanbul kartal şubesinden para gönderim işlemlerinde 4 TL para kesimi oluyor. Benim hesabımda İstanbul Kartal şubesinde olduğu için kesilmemesi gerekiyordu bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Mert 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön