02 Eylül 2013

İş Bankası Kartıma Puanlarım Yüklenmedi!

N11.com üzerinden yüzde 11 maksimum puan kampanyasından faydalanarak İpad satın aldım. Dışarıda daha uygun fiyatla bulmama rağmen puan kampanyası nedeniyle buradan almayı tercih ettim. Kampanya katılımı için SMS göndererek kampanyaya dahil oldum. Kampanyanın bitmesin üzerinden 20 gün geçmesine rağmen hak ettiğim puanlar hesabıma yansımadı.

Bankayı aradığımda da konu ile ilgileneceklerini söylediler. Aradan geçen 12 günde bankayı tam 3 kez daha arayarak toplamda 4 kez bildirimde bulundum. Ayrıca internet aracılığı ile de şikayetimi ilettim. Maalesef 1997'den bu yana müşterisi olduğum banka sorunu çözmediği gibi herhangi bir bilgilendirmede de bulunmadı.

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa04 Eylül 2013

    Tam 2 hafta geçti. Hala banka bana ulaşmadı. Aramadı. Puanlarımı yüklemedi. 5 kuruş hassasiyetli reklamları var ama 77 liramı yatırmadılar.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön