İş Bankası Kartım Platinum Karta Çevrilmiyor!

Can N. |

İş Bankası yetkilileri; şu anda kullanmakta olduğum kartım standart olan Maximum karttır. Diğer bankalarda olan iki adet Platinum kartlarım mevcuttur. Mevcutta olan Maximum kartımın Maximum Platinum karta çevrilmesini istiyorum. Sürekli yurt dışı seyahatlerine gittiğim için avantajlarından yararlanmak amacındayım.

İş cep ya da internet bankacılığında bununla ilgili herhangi bir şey olmadığından buradan yazmak zorunda kalıyorum sizlere. Benimle bu konu ile ilgili iletişim kurulmasını istiyorum aksi halde Ziraat bankasına geçiş yapmak zorunda kalacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  09:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi