İş Bankası Kartım Kullanıma Kapatılmış!

Yusuf Ziya Ç. |

Yaklaşık olarak 4 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Ödemeleri zamanında ve hatta asgari bile değil tamamını yaparım. Dün Eskişehir'den İstanbul'a gitmek için tren bileti alacaktım ve yanımda nakit yoktu, adamlar 2-3 kere denedi çekmedi kartım. Sonra aradım İş Bankasını dün kartın son ödeme günüymüş kapatmışlar. Nasıl olur dedim ya daha sabah alışveriş yaptım saat 12'de kapatmışlar son ödeme günüymüş. O kadar mağdur oldum ki anlatamam allahtan bir arkadaştan rica ettim de internetten aldı biletimi ama bu olayla birlikte İş Bankasının gözümdeki değeri bitmiştir.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  15:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi