11 Eylül 2013

İş Bankası Kartım Kopyalanmış!

09. 09. 2013 tarihinde kopyalanmış kart ile hesabımdan para çekilmiş ve ben 20. 00 cıvarlarında bankamatiğe gidiyorum kartınız güvenlik sebebiyle kapatılmış deniyor. Yurt dışından para çekiyorum, 1 dakika sonra arıyorlar, günde 2 işlem yapıyorum size ait mi diye aranıyorum. Kartım güvenlik sebebiyle kapatılırken, bana neden telefon açılmıyor.

Ben internet bankacılığıma giriyorum, 1. 100 TL hesabımdan çekilmiştir. Bankanın ATM' den ve benim kartımın güvenliğinden sorumlu olması gerekir. ATM'ye bu kadar rahat düzenek nasıl yerleştiriliyor. Araştırılmasını ve paramın iadesini istiyorum kısa sürede.

Gökhan 266 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön