İş Bankası Kartım Elime Geçmedi!

Kutay Ş. |

İş Bankası Maximiles Kredi Kartına başvurdu şubeden 17.09.2014 tarihinde. Tam 1 ay olmasına rağmen kartım hala elime geçmedi. Ne onaylandığı bilgisi geldi, ne de kartınız basılıyor denildi. 10 gün önce ben artık kendim aradım. Aradığımda kartınız onaylandı, basım aşamasında denildi, hala gelmedi. Ayrıca maaşın 4 katına kadar limit veriliyor denilmesine rağmen sadece maaşım kadar limit verilmiş. Neyi bekliyoruz hiç anlayamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  10:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi