20 Eylül 2013

İş Bankası Kartım 2 Kez Kopyalandı!

1 ay içinde hem İş Bankası kredi kartım hemde maaş hesabımın kartından bilgim dışında para çekildi. Üstelik bunu bana banka bildirdi. Kredi kartımı iptal ettiler, yenisini yolladılar. Aynı şey bu sefer 13. 09. 2013 21. 27'de bankamatik kartıma yapıldı. 750 TL param çekildi. Kartım kopyalanmış. Banka mesaj yoluyla bildirdi.

Daha sonra itiraz formu yolladılar. Doldurdum faxladım vs işlem süreci varmış. Hem banka farkına varıyor hemde işlem süreci 20 günle 90 gün bütün param gitti. 5 parasız kaldım. Kiramı yatıramıyorum ve bu tanıdığım en az 10 kişinin daha başına geldi. Güvenlik 0, ilgilenme 0. Arıyorum orayı arayın, burayı arayın, biz sizi ararız. Bir hafta oldu hala sonuç. Yoksa savcılığa gideceğim yarın.

Yağmur 286 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön