İş Bankası Kartı Olmayana Kart Numarası Sorma.

Banu Begüm Y. |

Geçenlerde daha önce kapattırmış olduğum kullanıcı numarama bağlı başka bir hesap açtırdım. Dolayısıyla hesap kartım yada müşteri numaram yanımda yoktu. ATM' den kartsız para çekmek istedim çekmedim. Çağrı merkezinizi yardımcı olmaları (en azından müşteri numaramı paylaşmaları için) aradım ama genel klasik papağan modu ile karşılaştım. Kart bilginiz olmadan bilgi veremem! Kardeşim bankanızla yeni çalışmaya başladım başka bir şey sorun, ne bileyim aks sorun kimlik seri No. Sorun cilt No. Sorun söyleyeyim diyorum yok arkadaş! O anda eve gidemeyecek durumda da olabilirdim. Maşallah işleri kolaylık sağlamak değil güçleştirmek!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  09:47

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi