21 Eylül 2013

İş Bankası Kartı Haftalardır Gönderemedi!

Kredim kartım kayboldu ve bankadan yeni bir kredi kartı talep ettim. 7 gün içinde elime ulaşacağı söylendi ancak yaklaşık 20 gün geçti ve kartım hala elime ulaşmadı. İlk defa kredi kartı borcumu bir gün gecikmeli ödedim neden? Kartım olmadığı için şubeye gitmek zorundaymışım. Çalıştığım iş nedeniyle de bu mümkün değildi.

Mecburen faizli bir şekilde ödedim. Haftalarca gelmeyen kart yüzünden. Ben de İş Bankası'nı arayıp, gelmeyen kartı iptal ettim. Daha önce de aynı olay başıma gelmişti. İş Bankası'ndan son bir ricam var o da şu: telefonda hesabımı kapattırdım ama emin olamıyorum. Eğer herhangi bir hesabım varsa lütfen hepsini sonsuza dek kapatır mısınız?

Haydar 42 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön