06 Ağustos 2015

İş Bankası Kart Yenileme Süreci!

İş Bankası tekrar kendimi sorgulamama yol açtınız ben niye bu bankayla çalışıyorum diye. Kullandığım kredi kartı 2 yıl geçmeden çipi arızalanıyor müşteri mağduriyetine yol açıyor. Çağrı merkezini arıyorum işlemi biz yaparsak kart 10 günde gelir deniliyor şubede süre kısaltılır bilgisi iletiliyor şubenin bildirimi dahada harika kart on günde çıkar kuryede ne kadar kalır bilemeyiz.

Müşteri mağduriyet süresi daha da uzatılıyor kaldı ki kullandıkları kurye zaten sorun. İlk kart başvurumda evden çıkmadan 3 gün kuryeyi beklediğim halde 2 kere gelinerek evde bulunamamıştım. Bu maili görüp de kart ne zaman bana ulaşır? Sorusunu net cevaplayacak bir yetkili bana döner mi? Merak ediyorum.

Koray 242 Okunma

Cevaplar

  • Koray12 Ağustos 2015

    6 Ağustos'taki şikayetime istinaden 7 Ağustos'ta Genel müdürlükten cem bey arayarak kart basımının 10 Ağustos pazartesi yapılacağını belirterek düşüncelerimi olumlu duruma getirmişti. Kart başvurusu yapalı 6 gün belirtilen basım tarihinden itiaren 2 gün geçmesine rağmen herhangi bir yol katedemedik anlıyorum ki bu iş bir nevi müşteri aldatma oyunu amaç sadece şikayeti ötelemek çözüm üretmek değil bakalım bekleyip göreceğiz mağduriyet daha ne kadar sürecek.

  • Koray07 Ağustos 2015

    Müşteriye ilgisizliklerini de eklemek doğru olur diye düşünüyorum herhangi bir geri dönüş de yapılmıyor galiba 15 gün bekleyeceğiz yine

  • İş Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön